Przyczepy

Zapraszamy do skorzystania z usługi wynajmu przyczep samochodowych.

Aktualnie dysponujemy przyczepami lekkimi jednoosiowymi, idealnymi do samochodów osobowych. Wymiary przestrzeni bagażowej to 263 x 125 cm oraz 202 x 114 cm. Przyczepy są wyposażone w stelaż z plandeką o wysokości 110 cm nad podłogą (na życzenie plandekę można zdemontować). Masa własna 150 i 100 kg, ładowność odpowiednio 600 i 650 kg. Dopuszczalna masa własna obu przyczep to 750 kg, czyli można z nich korzystać ze zwykłym prawem jazdy kategorii B.

W cenie wypożyczenia zawarte jest podłączenie przyczepy do samochodu klienta oraz sprawdzenie sprawności instalacji elektrycznej. W razie stwierdzonego problemu świadczymy podstawową, bezpłatną usługę mikroserwisu polegającą na diagnostyce oraz czyszczeniu gniazda w samochodzie.

Specjalny wariant usługi to wynajem przyczepy do transportu motocykla. W tym celu na przyczepę bez plandeki i stelaża stawiamy uchwyt na przednie koło motocykla. Za pomocą pasów, które dodajemy bezpłatnie do przyczepy, można zamocować pojazd tak, aby bezpiecznie dojechał do celu.

Istnieje możliwość wypożyczenia na 1 dobę lub wielokrotność. Wypożyczenie i zwrot możliwe o dowolnej porze dnia i nocy, cały tydzień, również niedziele i święta.

Tutaj można znaleźć cennik wypożyczenia przyczep.