Przyczepy

Zapraszamy do skorzystania z usługi wynajmu przyczep samochodowych.

Aktualnie dysponujemy przyczepami lekkimi jednoosiowymi, idealnymi do samochodów osobowych. Wymiary przestrzeni bagażowej to 263 x 125 cm oraz 202 x 114 cm. Przyczepy są wyposażone w stelaż z plandeką o wysokości 112 cm nad podłogą (na życzenie plandekę i stelaż można zdemontować). Masa własna 150 i 100 kg, ładowność odpowiednio 600 i 650 kg. Dopuszczalna masa własna obu przyczep to 750 kg, czyli można z nich korzystać ze zwykłym prawem jazdy kategorii B.

W cenie wypożyczenia zawarte jest podłączenie przyczepy do samochodu klienta oraz sprawdzenie sprawności instalacji elektrycznej. W razie stwierdzonego problemu świadczymy podstawową, bezpłatną usługę mikroserwisu polegającą na diagnostyce oraz czyszczeniu gniazda w samochodzie.

Specjalny wariant usługi to wynajem przyczepy do transportu motocykla. W tym celu ze zwykłej przyczepy towarowej zdejmujemy stelaż i plandekę i stawiamy stelaż na przednie koło motocykla. Za pomocą pasów, które dodajemy bezpłatnie do przyczepy, można zamocować pojazd tak, aby bezpiecznie dojechał do celu.

Istnieje możliwość wypożyczenia na 4, 10, 24 godziny lub wielokrotność. Wypożyczenie i zwrot możliwe o dowolnej porze dnia i nocy, cały tydzień, również niedziele i święta.

Tutaj można znaleźć cennik wypożyczenia przyczep.